Fototapety

Montaż fototapety na ścianie to dobry pomysł na urozmaicenie codziennej rutyny po powrocie z pracy do domu.

Obraz w dużym formacie sprawia wrażenie jakby miejsce na które patrzysz znajdowało się tuż za oknem.

Nasze tapety są inne niż wszystkie. Dzięki temu, że każdy nasz produkt jest laminowany, są one odporne na zadrapania i zanieczyszczenia. Można je zmywać prostymi detergentami bez obawy o zniszczenie wydruku. Laminat ma również walory estetyczne.
Do wyboru są laminaty matowy i błyszczący. Matowy nadaje wydrukowi elegancki charakter, natomiast błyszczący wyostrza kolory.

Możesz wybierać z milionów wzorów. Każdy znajdzie coś dla siebie, od popularnych wzorów miasta nocą, poprzez nie mniej ciekawe widoki lasów, na bajkowych postaciach kończąc. Niezależnie od tego jaką masz koncepcje, hobby czy jakie ustalenia określiłeś/aś z projektantem – znajdziesz to czego szukasz. Gdyby jednak szukanie Cię znudziło, zawsze możesz poprosić nas o pomoc. Nasi pracownicy wyszukają dla Ciebie wzory, które nam opiszesz.

Każdą z fotografii w naszym serwisie możemy dowolnie przerobić. Najczęściej są to przeróbki kolorystyczne takie jak przerobienie zdjęcia na czerń i biel, odcienie sepii, szarości, lub zmiana kolorów danych obiektów. Istnieje również możliwość wykonania fotomontażu czyli łączenia i kopiowania zdjęć.