Wydruki na szkle

Od kilku miesięcy pojawiła się zupełnie nowa możliwość druku na szkle. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniam technologicznym jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa druk na szkle.

Wydruki na tylnej warstwie szkła dodają obrazowi/zdjęciu głębie, której nie uzyska się w inny sposób.
Takie elementy stają się popularne w kuchniach, czy służąc jako skrzydło drzwi przesuwnych w sypialni lub przedpokoju.

Jeszcze niższa cena!
Jednak do tej pory wydruk na szkle wiązał się z wysokimi kosztami sięgającymi nawet 1000 zł/mkw. U nas wydruki są tańsze. Dzięki nowej technologii możecie cieszyć się Państwo wydrukiem na szkle już za 200-250 zł/mkw.

Jedynym problem w przypadku szyby z nadrukiem jest jej transport. Jest to delikatny materiał i jego wysyłka jest kosztowna, dlatego wszystkie zlecenia z drukiem na szkle wyceniamy osobiście. Dla osób z Warszawy, Mińska Mazowieckiego i okolic najlepszym rozwiązaniem może być odbiór osobisty, do którego zapraszamy.

Jak złożyć zamówienie na wydruk na szkle?
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wydruk na szkle postępuj zgodnie z instrukcją zamówienia fototapety, którą znajdziesz na tej stronie. Jedynie na koniec, przy wypełnianiu formularza z danymi do dostawy w polu ‚uwagi’ wpisz informacje, że interesuje Cię wydruk na szkle. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przedstawi Ci dokładną wycenę i omówi szczegóły.